ריקוד חתן כלה

 

אתם מתחתנים סגרתם כבר אולם, רב מזמר, שמלת כלה, צלם, דיג'יי, חליפת חתן והמון מוזמנים.

 

אך מה עם ריקוד החתונה?

מה עם הריקוד חתן כלה המיוחד שבו אתם תהיו הכוכבים על הרחבה, ריקוד שיישאר לכם למזכרת רומנטית גם לאחר החתונה .

אתם יכולים להפתיע את המוזמנים שלכם בריקוד חתן כלה מדהים שהותאם ונבנה במיוחד עבורכם, לצליליי המוזיקה שאתם בחרתם בכל מיני סגנונות ריקוד שונים: בסלסה לטינית סוערת, בסלואו איטי ורומנטי, בטנגו ארגנטינאי חושני או במיקס שירים מדליק שאתם הרכבתם.

גם אם אין לכם ביטחון בצעדים שלכם, אם אין לכם חוש קצב או קואורדינציה, ואפילו אם נמנעתם מריקוד מאז כיתה ו', אנו נדאג שריקוד החתונה שלכם יהיה מרגש, מרשים ונוצץ במיוחד.

 

בעזרת צוות מורים מקצועי ומיומן בעל ניסיון של שנים בלימוד זוגות ובהכנת מאות ריקודי חתן כלה ניתן ללמוד את אחד מסגנונות הריקוד הייחודיים האלו בדרך קלה ומהנה ולהפוך את היום החשוב של הזוג המתחתן למיוחד ונוצץ במינו.

לאחר פגישת תיאום ציפיות, בחירת סגנון הריקוד והמוזיקה עם החתן והכלה מתחילים לבנות את ריקוד החתונה.

השיעורים הינם פרטניים והמורה עובד עם הזוג בקצב האישי שלהם, תוך מתן דגש על הנאה, תשומת לב לכל אחד מבני הזוג ובניית הריקוד בצורה המושלמת ליום החתונה.

מעבר ללימוד ריקוד החתונה, מטרתנו היא לחזק את הביטחון האישי שלכם ולאפשר לכם לנוע בחופשיות על רחבת הריקודים.

ריקוד חתן כלה ייחודי ומושקע יכול לשדרג את החתונה שלכם לנוצצת במיוחד, חתונה שידברו עליה עוד הרבה שנים אחרי.

 


זוגות שאינם חולקים תחביב משותף, יכולים לפתח אחד כזה באמצעות ריקוד חתן כלה. זוגות רבים המשלבים ריקוד חתן כלה בחתונה שלהם מגלים שהם נהנים לרקוד יחד, ומהר מאוד, מה שהתחיל כחוויה חד פעמית, במיוחד לקראת החתונה, הופך לתחביב משותף, ששני בני הזוג שותפים לו על בסיס שגרתי אשר תורם לכושר הגופני, משחרר מטרדות היום יום ומחזק את הרומנטיקה בין בני הזוג. ריקודים סלוניים למבוגרים

 

לפרטים נוספים צרו קשר

שתפו לחברים: